Günlük Burç Yorumları

aslan Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 05:08 Ay-Pluto görünümü bizi güçlendiriyor. İnandığımız bir yolda güvenle ilerlememizi destekliyor.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu sürede, sevgi ve güven dolu sıcacık bir yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içindeki maddi-manevi anlamdaki sorunları işaret ediyor. Siz kişisel anlamda kendinize göre haklısınız. Ancak meseleleri inatlaşarak çözemezsiniz. Sakinlikle ele almak gerekir.

Saat 22:49 itibariyle birkaç gün boyunca, başkalarından elde etmeyi düşündüğümüz para veya destekler, bir malın, mülkün satışı ve paylaşımı (miras v.b) yatırım, bir paranın değerlendirilmesi, kazançla alakalı konularda yanlış anlama, yanılma, umduğumuzdan farklı gelişmeler olabileceğini göz önüne alarak tedbirli olmamız gerekiyor.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

selyus