Günlük Burç Yorumları

balik Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 05:08 Ay-Pluto görünüm etkisinde çıkarlarınızı ön planda tutarsınız. İçinizden bir ses kendini düşün ve güvenle ilerle diyerek uyarır. Bu sese kulak vermek tabii ki önemli. Ben oldukça derin bir değişim ve dönüşümünden söz ediyorum. Kısaca siz istediğiniz bir şeyi elde edebilirsiniz. Yeter ki buna inanın.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sezgilerimiz oldukça güçlüdür. Etrafımızdaki insanlara şöyle bir bakarız. Ancak dikkatli bir şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali durum oluşabilir. Haksızlıklara tahammül gücünüz düşüktür.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, maddi-manevi açıdan güçlü olmak istersiniz. Ancak iş ortamı veya sağlıkla ilgile problemler bugün sizi daha fazla yorabilir. Sakinlikle gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 22:49 Mars-Neptün karşıtlık etkisi altında ilişkimiz hakkında fazla dikkatli ve bilinçli olmamız gerekiyor. Tabii ki sağlam bir beraberlikse, böyle zorlu görünüm sorun yaratmaz. Fakat problemli bir ilişkiniz varsa, özellikle sizin bilinçli ve güçlü olmanız, partnerinizin de sözlerine, hal ve davranışlarına dikkat etmesi gerekiyor. Sıkıntıların kökünde, bir tarafın diğerinin özgürlüğünü kısıtlaması, görüş farklılığı, iş problemleri, sadakat, iletişimsizlik yer alabilir. Bunlara bir bakalım.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

selyus