Günlük Burç Yorumları

kova Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 05:08 Ay-Pluto görünümü, bizi derinlikli düşünmeye sevk eder. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız. Peki, biz ne istiyoruz? Çaresiz kaldığımız zamanlarda en yakınımızdan başlayarak, tüm tanıdıklarımızdan destek bekliyoruz. En çok ihtiyacını hissettiğimiz de manevi telkinleri. Haklı mücadelemizde çevremizden tepki çekmek yerine onaylanmak arzusundayız. Çünkü bu onaylanma sayesinde çok mesafe alacağımızın bilincindeyiz.

Saat 10:33-25 Eylül saat 07:00 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte olumsuz durumların üzerine bir sünger çekerek ilerleyiniz. Güzellikler düşünelim dostlarım ve hayattan umudumuzu hiçbir zaman yitirmeyelim.

Saat 15:25 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş hayatı ve özel yaşantınızla ilgili sorunları çözmekte zorlanabilirsiniz. İnsanları anlamak pek kolay değildir. Haksızlıklar sizi yorar. Sorumluluk veya bağlılık nedeniyle kopamazsınız. En çok da bu sizi yormaktadır.

Saat 22:49 Mars-Neptün karşıtlık etkisi altında parasal konularda, ilişki ve alışverişlerde, borç ve alacak meselelerinde gözümüzü dört açalım. Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. Hesabımızı bilelim.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

selyus