Günlük Burç Yorumları

oglak Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne merhaba diyeceğiz. İş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız.

Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu huzura olan ihtiyacımız bir hayli yükselecek. Sizin yükünüzü üzerinizden alan veya anlayış gösteren kişilere ihtiyacınız var. Çünkü kimseyle çatışmaktan yana değilsiniz.

Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı konularda düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart bunu unutmayınız.

Saat 20:40 itibariyle etkili Ay-Akrep seyrinde kararlılık gücünüz yüksektir. İçgüdüleriniz güçlüdür. Nereden ne gibi yarar ve zarar göreceğinizi hissedersiniz. Sizi rahatsız eden durumları mutlaka çözüme kavuşturursunuz. Hiçbir şeyden çekinmeyip, gerektiği zaman, tavrınızı belli edersiniz.

Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü gayet olumludur. Önümüzdeki birkaç gün boyunca da etkisini hissedeceğimiz bir enerjidir. Bilgilenme, bilginizi dış dünyada ispatlama, işlerinizi düzenleme yönünde sizi destekleyicidir. İş hayatı, öğrenim, yayıncılık, ruhsal ve felsefe konularında tecrübelerinizi ortaya koyabilmenizde yardımcıdır. Yüksek eğitiminizle alakalı bir başka şehirdeki yerleşim veya işlerin düzenlenmesinde destekleyicidir. Yeni çıkan kitaplar, internet üzerinden bilgi sahibi olma, daha hızlı şekilde çalışma, derinlemesine araştırma, bilinmeyenleri öğrenme gibi geniş bir alanda sizi öne çıkarabilir.

22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkilerimiz önemli. Ancak bu taviz vermemiz anlamına gelmiyor. Ortaklaşa plan ve projeler, çalışmalar söz konusu olduğunda gereken desteği vereceğiz. Ancak birileri hakkımızı, hukukumuzu gözetmiyorsa gereken uyarıyı yaparız. Burada önemli olan çıkarlarımızı korumak amaçlı politik davranmayı bilmektir. Hırslıyız ve hedefimize ulaşmaya kararlıyız. Öyleyse yeri geldiğinde samimi, barışçıl yeri geldiğinde sınırlarımızı belli eden kişi olmalıyız. İşimiz ve yeteneğimizle kendimizi toplumda belli etme sürecindeyiz. İşimizdeki başarının sırrı, insanlarla diyalogumuzu güçlü tutmakla mümkündür. Bu dönemde eşimizin veya sevgilimizin toplum içindeki yerini, mesleğini, ailesini önemseriz. Kaba hareketlerden hoşlanmayız. İş ortamında huzur, denge, uyum bizim için kıymetlidir. İçinde yer aldığımız toplumun da bu özellikte olması verimli çalışmamızda etkili olur. Güzel sanatlar, sosyal hizmetler, siyaset, dekorasyon, tasarımcılık, güzellik ve bakım ilgimizi çeken veya bizzat yetenekli olduğumuz meslekler arasında sayılabilir.

Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

selyus