Ana Sayfa ÇEVRE, İÇ POLİTİKA 9 Haziran 2018 6425

Çekmeköy bir parka daha kavuştu

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, belediye tarafından Aydınlar Mahallesi’ne yapılan parkı hizmete açtı.

Çekmeköy Belediyesi’nin Aydınlar Mahallesi’ne inşa ettiği park; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih kırıcı ve mahalle sakinlerinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

İçerisinde çocuk oyun grupları, spor aletleri ve basketbol sahası bulunan parkın açılış töreninde katılımcıları selamlayan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “İlçemize kalıcı eserler kazandırmaya devam ediyoruz. Bayram sonrasında Çekmeköyümüze yeni park alanları kazandıracağız. Bunlardan bir tanesi de Cemal Güngör Parkı olacak. Bu parkımız Doğa Parkımız gibi geniş ve donanımlı olacak. Yaklaşık 60 dönümlük alana inşa ediyoruz. içerisinde, yürüme yolları, bisiklet alanları, amfi tiyatrosuyla, dinlenip eğlenebileceğiniz piknik yapıp sohbet edeceğiniz muazzam bir park olacak. Bugün açtığımız parkımız mahalle halkımıza ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun. Burada çocuklarınızın eğlenebilmesi adına parkımızı yaptık ve sizlere emanet ediyoruz. İnşallah hep birlikte güzel vakit geçirirsiniz“ dedi.

Başkan Poyraz; park açılışında çocuklarla basketbol oynayıp ,ailelere ve çocuklara sıcak havadan etkilenmemeleri için şapka dağıttı.

selyus