Ana Sayfa EĞİTİM 21 Kasım 2017 4228

Ümraniyeli öğretmenler, öğretmen Hasan Can’ı ziyaret etti

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve ilçenin farklı okullarında görev yapan okul müdürleri, Başkan Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

Kendisi de aynı zaman da eğitimci olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Duran Yüce, Mehmet Kayrak, İlçe Milli Eğitim Özel Büro Sorumlusu Yunus Yıldırım ve ilçenin muhtelif okullarında görev yapan okul müdürleri Durul Sarıoğlu, İsmail Yıldırım, Semra Yalçın, İbrahim Süslü ve Ebru Gürlek’i 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde makamında ağırladı. Ziyarette Şube Müdürleri Yüce ve Kayrak, Başkan Hasan Can’ın Ümraniye’de eğitim alanında çok önemli hizmet ve projelere imza attığını ifade ederek, tüm öğretmenler adına Başkan Hasan Can’a hizmetlerinden dolayı şükranlarını sunarak, çiçek takdim etti.  Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Özdemir ve Maliki Ejder Batur da hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ifade etti.  Öğretmenlerin bu mesleği en iyi biçimde yerine getirmek için büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyleyen Başkan Hasan Can, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Hasan Can, ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür ederek kendilerine gömlek ve fuar hediye etti.

 

selyus