Ana Sayfa GENEL SAĞLIK 3 Şubat 2018 10975

Başkan Poyraz, Sultançiftliği’nde 9 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi

9 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nin açılış töreninde konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Taşdelen’e 60 milyonluk liralık yatırımın yapılacağını belirterek, “Taşdelen’e 60 milyonluk bir hizmet geliyor. İhale kapsamında konutlar bittiği zaman hem iki okulumuz, hem spor kompleksimizi ve oradaki rekreasyon alanımızı 60 bin metrekare alanda güzel bir mekanı, bir kent meydanını açacağız” dedi.

Çekmeköy Sultançiftliği Mahellesi’nde yapımı tamamlanan 9 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nin açılış törenine Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış öncesi konuşma yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Taşdelen’e 60 milyonluk yatırımın yapılacağını söyledi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “60 milyon TL Emlak Konut Taşdelen’e hizmet yapacak. Kimin sayesinde? Sizin duası ve desteğiyle makama getirdiğiniz AK Parti’li Belediye sayesinde. Şimdi Taşdelen’e 60 milyonluk bir hizmet geliyor. İhale kapsamında konutlar bittiği zaman hem iki okulumuz, hem spor kompleksimizi ve oradaki rekreasyon alanımızı 60 bin metrekare alanda güzel bir mekanı, bir kent meydanını açacağız. Belki de sizlerin her gün gitmek isteyeceği alanı hizmetinize Çekmeköy Taşdelen’e kazandırmış olmanın mutluluğun içerisinde bugün karşınıza geldik. Evet, biz istiyoruz, devletimizin kurumları da kazansın şimdi de kazanma sırası inşallah Taşdelen’in” şeklinde konuştu.

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Başkan Poyraz’a teşekkür ederek, “Değerli başkanımız sağlık hizmetlerine dört elle sarılıyor. Kendisinden ve emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarına Allah razı olsun. Sadece sağlıkla ilgili değil sağlığın dışında da eğitim, spor, rekreasyon alanlarıyla ilgili bilgi verdi. Ben de Kaymakam olarak memnuniyet duydum, gurur duydum” dedi.

selyus