Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 14 Mart 2018 4202

Cumhurbaşkanlığı seçimi, Türkiye’nin gelecek 100 yılını şekillendirecek

Cumhurbaşkanlığı seçimi, Türkiye’nin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli eşiklerden birisidir. Onun için tüm fedakarlıkları yapmaya mecburuz. Bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da her türlü fedakarlığı yapmaya mecburuz.” 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Bolu 6. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

Ataş, kurulduğundan bugüne AK kadroların Türkiye’nin makus talihini değiştirdiğini, her alanda önemli çalışmalara imza atıldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve arkadaşlarınca yapılan çalışmalar sayesinde milletin refah seviyesinin yükseldiğini ifade eden Ataş, ülkenin daha da kalkınması için daha yapacakları işleri bulunduğunu kaydetti.

Ataş, Bolu teşkilatının partilerini mahcup etmediğini dile getirerek, şöyle konuştu:

“Zeytin Dalı Harekatı, terör örgütlerine, Türkiye’yi işgal etmeye çalışan hainlere karşı sürdürülen bir operasyondur. Bizler liderimizin arkasında dimdik durmaya devam edersek, birliğimizi, beraberliğimizi muhafaza edebilirsek, kardeşliğimizi pekiştirebilirsek, dedikoduculara, fitnecilere prim vermezsek, aramızı bozmak isteyenlere fırsat vermezsek, saflarımızı sık tutabilirsek, zafer sizlerin ve inananların olacaktır. Bundan sonraki süreçte kadrolarımız olarak bilesiniz ki, bugüne kadar gösterdiğiniz performanstan daha fazla performans göstermenizi bekliyoruz. 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi, Türkiye’nin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli eşiklerden birisidir. Onun için tüm fedakarlıkları yapmaya mecburuz. Bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da her türlü fedakarlığı yapmaya mecburuz.”

selyus