Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 21 Ağustos 2018 2629

Sarıeroğlu, “Biz ülkemize sevdalıyız”

Bunun için tüm Adanalılar adına sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bizi layık gördüğü görevi hakkıyla yapmak, hayırlı işlere imza atmak için var gücümüzle çalışacağız. Biz ülkemize sevdalıyız, inşallah kutlu yürüyüşümüzü başarılı adımlarla çok çalışarak sürdüreceğiz.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Adana İl Başkanlığı tarafından Yüreğir Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda partililerin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Sarıeroğlu, Adana’da ikinci bayramı birlikte idrak edeceklerini söyledi.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Adana’da başarılara imza atarak nice bayramları birlikte kutlama temennisinde bulunan Sarıeroğlu, partilerinin tüm teşkilat mensuplarıyla Adana’da 24 Haziran seçimleri sonrasında çok ciddi bir saha çalışması içerisinde olduğunu kaydetti.

Kentte yaz sıcağında büyük hedeflere doğru yol yürümek için omuz omuza çalıştıklarını dile getiren Sarıeroğlu, bu hafta içerisinde milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanlarıyla Ankara’da, Adana’nın ihtiyaçları, talepleri, mevcut ve yapılacak yatırımlarla ilgili çok yoğun temaslarda bulunduklarını hatırlattı.

Adana’yı bundan sonra da güzel hizmetlerle buluşturmaya devam edeceklerinin altını çizen Sarıeroğlu, “18 Ağustos’ta biliyorsunuz büyük kongremizi Ankara’da gerçekleştirdik. Delegelerimizle Adana’mız yine coşkusunu, heyecanını kongreye de yansıttı. Sayın Cumhurbaşkanımıza yürekten teşekkür ediyoruz. Bizlere daha öncesinde milletvekilliği, sonrasında bakanlığı uygun görmüşlerdi. Bu kongrede de Adana’mıza genel başkan yardımcılıkları konusunda büyük bir teveccüh gösterdiler. Bunun için tüm Adanalılar adına sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bizi layık gördüğü görevi hakkıyla yapmak, hayırlı işlere imza atmak için var gücümüzle çalışacağız. Biz ülkemize sevdalıyız, inşallah kutlu yürüyüşümüzü başarılı adımlarla çok çalışarak sürdüreceğiz.”

Sarıeroğlu, bu güzellik içinde, bu birlik beraberliği daim kılmak için var güçleriyle çalışacaklarını, mazlum ve mağdur coğrafyadakilerin de yanlarında olduklarını ve yanlarında olmaya devam edeceklerini belirterek, herkesin bayramını kutladı.

selyus