Ana Sayfa SİYASET 31 Ağustos 2014 2733

İstanbul Teşkilati havalimanında

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, törenlere katılmak üzere özel uçak “DAP” ile İstanbul’a geldi. İstanbul Teşkilatı havalimanında ha

İstanbul Teşkilatı, Başbakan Davutoğlu’nu karşıladı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, törenlere katılmak üzere özel uçak “DAP” ile İstanbul’a geldi. İstanbul Teşkilatı havalimanında hazır bulundu.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olarak İstanbul’a ilk gelişinde Davutoğlu’nu Sabiha Gökçen Havalimanında İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve partililer tarafından karşılandı.
Başbakan Davutoğlu, saat 13.20’de geldiği İstanbul’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Kurmay Başkanı Necdet Özel ile birlikte Deniz Harp Okulu ile Hava Harp Okulu Mezunlarının Diploma ve Sancak Devir Teslim törenlerine katıldı.

Başbakan Davutoğlu, teşkilatla tanıştı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu’nu, Sabiha Gökçen Havalimanında AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, İl Başkan Yardımcıları ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, aralarında AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Mimar Turgay Kılıç, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı’nın da bulunduğu ilçe başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Özlem Zengin Topal ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanları, İl Gençlik Kolları Başkanı Giyaseddin Gergin ile yönetim kurulu üyeleri ve ilçe gençlik kolları başkanları karşıladı.. İl Başkanı Babuşcu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu’na teşkilatı tek tek tanıttı. Davutoğlu, İstanbul Teşkilatının yöneticileri başkanlarıyla bir süre sohbet ettikten sonra havalimanından ayrıldı.

Etiketler:

İlginizi çekebilir

Kadıköy’de dehşet!

Kadıköy’de dehşet!

selyus