Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 5 Eylül 2018 2889

Başkan Can, “Zabıtalar belediyelerin aynasıdır”

Başkan Hasan Can, “Belediyelerin aynası olan Zabıta Teşkilatı yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüdür.”  

Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 1–7 Eylül Zabıta Haftası’nın 192. yıl dönümü münasebetiyle Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

1-7 Eylül Zabıta Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenleyen Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kutlamalar çerçevesinde Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Zabıta Müdürü ve zabıta ekipleri Başkan Hasan Can’a Zabıta Haftası münasebetiyle çiçek takdim ettiler.

Zabıta Teşkilatının 192. yıldönümünü kutlayan Başkan Hasan Can ise, “Halkımızın güvenliği ve huzuru için gece gündüz demeden çalışan zabıta ekiplerimiz büyük bir teşekkürü hak ediyor. Belediyelerin aynası olan Zabıta Teşkilatı yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüdür. Zabıta Teşkilatımızın 192. kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyorum” dedi.

Ayrıca Ümraniye Zabıtası, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın Zabıta haftası kapsamında Taksim Atatürk Anıtına Çelenk Sunma, Hızır Bey Çelebi’nin kabrini ziyaret ve geleneksel teşkilat yemeğine katılım sağladı. Öte yandan Zabıta Haftası kapsamında düzenlenecek etkinliklere de Ümraniye Belediyesi Zabıta Ekipleri katılım sağlayacak.

İlginizi çekebilir

İBB Meclis Üyeleri kan verdi

İBB Meclis Üyeleri kan verdi

selyus