Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 6 Eylül 2018 1784

Başkan Hilmi Türkmen, Küçük Çamlıcalılarla akşam çayında buluştu

Üsküdar Belediyesi tarafından Küçük Çamlıca Mahallesi Şeker Maslak Parkı’nda gerçekleştirilen akşam çayı buluşması coşkulu geçti. Çay ve simit ikramıyla başlayan programda çocuklara yönelik zeka oyunları etkinliği de gerçekleştirildi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen konuşmasında: “Yaz bitti ama buluşmalarımız devam ediyor. Katılımınız için teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz. Üsküdarımız için açılışlarla dolu bir sonbahar olacak, inşallah Cumhurbaşkanımızın katılımıyla toplu bir açılış programı gerçekleştireceğiz. Sahil projemizin, belediye binamızın, yeni nikah dairemizin, millet kıraathaneleri kapsamında 100 bin kitaplık kütüphanesiyle Nevmekan Sahil’in, millet bahçeleri kapsamında Nakkaştepe Mesire Alanı’nın, Bulgurlu Engelsiz Yaşam Merkezi’nin, Ünalan Bilim Merkezi’nin açılışlarını bu kapsamda Eylül ayı sonu ya da Ekim ayı başında gerçekleştireceğiz” dedi.

Dünyanın en büyük ikinci camisi olan Çamlıca Camii’nin de Şubat ayında uluslararası bir katılımla açılacağını müjdeleyen Başkan Hilmi Türkmen daha sonra çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı da yapılan program Başkan Hilmi Türkmen’in vatandaşlarla sohbetiyle sona erdi.

selyus