Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 30 Haziran 2018 2759

Ümraniye Belediyesi, ekip çalışmasıyla Ümraniyelilere birebir ulaştı

Ümraniye’de yapılan mahalle tespit çalışmalarını değerlendiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Yaptığınız çalışmalar, birebir insanlarla temasa geçmek, doğrudan vatandaşın taleplerini dinlemek, ileteceğiniz mesajları doğrudan iletmek gibi önemli bir fonksiyon icra ediyor. Belediyecilik adına iyi bir hizmet yaptınız.”

Ümraniye Belediyesi, her yıl düzenli olarak sokak, kaldırım ve yol durumunun fiziki olarak tespitinin yanı sıra; ilçedeki haneleri dolaşarak vatandaşların belediyeden beklentilerini, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi vererek, Mahalle Tespit Çalışması yapıyor. Bu kapsamda Meclis Salonu’nda gerçekleşen değerlendirme toplantısına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Cemali Ergül, Mesut Özdemir ve birim müdürleri ile belediye personeli katıldı.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Yaptığınız çalışmalar, birebir insanlarla temasa geçmek, doğrudan vatandaşın taleplerini dinlemek, ileteceğiniz mesajları doğrudan iletmek gibi önemli bir fonksiyon icra ediyor. Belediyecilik adına iyi bir hizmet yaptınız. Ben her birinize yapmış olduğunuz bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki sonbahar itibariyle çalışmalarımız tekrar devam edecektir.” dedi.

Toplantının sonunda Başkan Hasan Can personelin görüşlerini dinleyerek gelen soruları yanıtladı.

selyus