Ana Sayfa YAŞAM 30 Temmuz 2018 2551

Tasarım Pazarı’nda Nijer’de su kuyusu için açık arttırma

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nin bahçesinde düzenlenen Tasarım Pazarı’nda Nijer’de su kuyusu açma projesine destek amaçlı açık artırma yapıldı.

İyi ki Üsküdar Var! Platformu’nun düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen Tasarım Pazarı’nın 6’ıncısı  Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nin bahçesinde açıldı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Tasarım Pazarına katılan kültür sanatta öne çıkan bir belediye olarak bu tür kolektif dayanışma girişimlerine desteğin süreceğini belirtti.

Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’in de konuşmasından sonra sivil toplum kuruluşları tarafından plaket takdimi ve tüm katılımcılarla sahne önünde toplu fotoğraf çekimine geçildi. Başkan Hilmi Türkmen ve Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’in kıyafet, takı, kitap, defter, gibi farklı kategoriden standları ziyaretiyle devam eden program Nevmekan Galeri’de Ahmet Öğreten ve öğrencilerinin resim sergisinin açılmasıyla sona erdi. 29 Temmuz Pazar akşamına kadar devam eden Tasarım Pazarı’nda Cumartesi ve Pazar günleri 16.00-17.00 arası Nijer’de su kuyusu açma projesine destek amaçlı açık artırma yapıldı.

İlginizi çekebilir

Sosyal kumbaralar

Sosyal kumbaralar

selyus