Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI 22.08.2018 557 Görüntüleme

İstanbul’dan Yansıyanlar

AK PARTİ’Lİ BELEDİYELERİ ANALİZ EDİYORUZ!

Bir önceki yazımda ‘AK Parti’li belediyeler mercek altında!’ başlıklı bir yazı kaleme almıştım. Araya yaz, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongre ve Kurban Bayramı girince yazıyı başlatamadım.

Ayrıca belediyelerle ilgili yaptığımız analizler zamanımızı aldı. Öte yandan belediyelerle ilgili elde ettiğimiz bilgilerin doğruluğunu derin bir şekilde araştırdık.

Yerel seçimlerin yaklaştığı bu süreçte belediyelerin artıları ve eskilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Artısı fazla olan belediyelerin öne çıkan mega projeleri ve önemli hizmetlerinden söz edeceğiz.

Belediye başkanın başarısından ve ekip ruhundan bahsedeceğiz.

Özellikle de halkla ve esnafla iç içe olan belediye başkanlarının gelen şikayetlerle ilgili anında çözüm üretmelerini anlatacağız.

Tabi bir de ekside olan AK Parti’li belediyeler var. Sadece İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yaptığı hizmetler ile hayata geçirdiği projelerin gölgesinde gölgelenen ve günü kurtaran belediye başkanları ve belediyeleri bilmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Daha açıkça yazmak gerekirse İstanbul’da yakından takip ettiğimiz belediyelerin 4,5 yıllık karnelerini sizlerle paylaşacağız…

selyus