Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI 23.06.2018 412 Görüntüleme

İstanbul’dan Yansıyanlar

REİSE VE AK PARTİ’YE OY VERMEMENİN VEBALİ!

Evet, 24 Haziran seçimleri geldi de çattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihini açıkladıktan sonra gece gündüz sahada olan siyasi partiler hanelerine neyi yazdırdığı, vatandaşı nasıl ikna ettiği ve ya edemediği sandıkta belli olacak. Şunu unutmayalım, hangi seçim olursa olsun, milletin dediği olur.

Bu millet akıllıdır, kimin doğru ve kimin de yalan söylediğini çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin yapmak istediğini ve kiminde yapılanları yıkmak istediğini çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin tanklara kafa tuttuğunu ve kimin de tankların arasından sıvıştığını çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin şehit cenazelerine ve kimin de terörist cenazelerine gittiğini çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin milleti meydanlara, havalimanlarına davet ettiğini ve kimin de yurtta sulh dediğini çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin teröristleri temizlediğini ve kimin de Yasin Börü gibi masumları öldürttüğünü çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin yaptığı hizmetlere Osmanlı büyüklerimizin isimlerini verdiğini ve kimin de ‘Apo’nun heykelini dikeceğiz, heykelini’ dediğini çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, kimin sahneye gelen çocukları bağrına bastığını ve kimin de çocukları sahneden kovduğunu çok iyi bilir!

Bu millet akıllıdır, hangi partinin kendilerini temsil ettiğini ve hangi partinin de FETÖ, PKK, PYD, YPG, DHKP-C’yi temsil ettiğini çok iyi bilir!

Bu örnekleri çoğaltabiliriz. Cennet vatanımıza kimlerin hizmet ve kimlerin de ihanet ettiğini unutmayalım. Özellikle de 2002 öncesi ve sonrasını hep hatırlayalım…

Yukarıda yazdıklarımdan yola çıkarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye oy vermemenin vebal olduğunu düşünerek sandığa gideceğimi belirtmek istiyorum…

selyus