Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI 15.04.2018 383 Görüntüleme

İstanbul’dan Yansıyanlar

SİYASİLER BU ÖDÜLLERİ ZİYADESİYLE HAK EDİYOR

İstanbul Takipte Haber Sitesi “KIZIL ELMA” temalı 4. Geleneksel “Alanında İz Bırakanlar” ödül gecesi için geri sayım başladı.
20 Nisan Cuma günü 18.00-21.00 saatleri arasında yapılacak ödül gecesinin “Alanında İz Bırakan Belediye Başkanları” kategorisinde 4 belediye başkanının da ödül almasının ana nedeni başında bulundukları ilçelerde ciddi hizmetleri ile ses getiren önemli projeleri hayata geçirmeleri ve sosyal sorumluluk alanında duyarlı olmalarından kaynaklanıyor.
Bizim amacımız ödül gecesinde belediye başkanlarını ve ya başka kategorilerde ki insanları yarıştırmak değil. Yaptıkları icraatlarını duyurabilmektir amacımız.
Biz emeğe saygı duyan bir yayın organıyız.
Yine “Alanında Çıkış Yapan Siyasetçi” kategorisinde 14 isime yer verebildik. Aslında işini başarıyla yapan daha çok isim var. Bundan hiç şüphemiz yok. Ama yakından takip ettiğimiz bu isimler ilk aklımıza gelen kardeşlerimizdi. Her birine daha önemli yerlerde görev verildiği taktirde bulundukları kurumu başarıyla temsil edeceklerine imza atarız.
İçinde bulundukları partinin yetkili büyükleri yeter ki bu isimleri yakından takip etsinler…
Yine diğer siyasi dallarda ödül verilen isimlerinde temsil ettikleri yere önemli katkıları olduğu için ödülle değerlendirildiler.

selyus