Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI 26.06.2018 595 Görüntüleme

TÜRK MİLLETİ SEÇİMİNİ YAPTI

 

Şer güçlerinin günlerce plan üstüne plan yapmalarına rağmen, yedi düvelin bir araya gelip, “aman Tayyip Erdoğan gitsin, ne olursa olsun” demelerine rağmen, ilan ettikleri her türlü ekonomik ve siyasi savaşa rağmen ve Türkiye’deki emperyalist uşaklarının bütün çabalarına rağmen Türk Milleti seçimini yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan üstün bir başarı elde ederek Başkanlık sisteminin ilk Cumhurbaşkanı oldu… Yani Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı…

Emperyalistlerin ve paganların yüzleri asıldı, darmadağın oldular.

24 Haziran gecesi sadece Türkiye değil, tüm İslam Alemi, emperyalizmin köleleştirmek için zincirlediği tüm milletler sevindi. Herkesin yüreğinde bir bağımsızlık ateşi alevlendi.

Mısırlı Tv sunucusu Mutaz Matter, El Şark televizyonundaki programında canlı yayında 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirirken, “bu seçim sonucu bir devrimdir” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm ümmetin lideri olduğunu söyledi, bu nedenle sadece Türk halkını değil tüm İslam Alemini tebrik etti.

Evet, Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi kazanması, Emperyalistler ve siyonistler dışındaki  tüm milletlerde sonsuz bir coşku yarattı.

Türkiye’de yeni bir dönem başlıyor. Artık bundan sonra bağımsız bir Türkiye Cumhuriyeti olacak.

Dünyada mazlumların hakkını arayan, büyük hedefler peşinde koşan, dünyaya adalet dağıtan bir Türkiye olacak.

Bundan sonra tüketen değil, üreten bir Türkiye olacak

Türkiye bir dünya devleti olacak…

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, “durmak yok, yola devam”…

24 Haziran seçimlerinin ülkemiz, milletimiz, İslam Alemi ve tüm mazlum milletler için hayırlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim…

 

İlginizi çekebilir

BERABER ISLANDIK BU KONGREDE

BERABER ISLANDIK BU KONGREDE

selyus