Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI 2.07.2018 250 Görüntüleme

İstanbul’dan Yansıyanlar

YÜCEL ÇELİKBİLEK’İN DÜRÜSTLÜĞÜNÜN ZEKATINDA BOĞULURSUNUZ!

Beykoz’un siyasi yamyamları yine el altından çalışmaya başladı..!!

Beykoz’un gelmiş geçmiş en dürüsüt, en beyefendi, en merhametli ve en adam gibi adam Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in arkasından bir şeyler çevrildiği iddia ediliyor!

Benimde belediye başkanlığı öncesinden yıllardır tanıdığım Milli Görüşçü Çelikbilek ile uğraşanlara şu kadarını söyleyeceğim: iftira atmaya kalktığınız “Yücel Çelikbilek’in adamlığı ve dürüstlüğünün zekatında boğulursunuz”

Beykoz ilçesinde 2B ve kentsel dönüşüm için imar yenilemeleri başlıyor. Onun içindir ki mide bulandırmaya çalışanlar boş durmuyor!

Özellikle son günlerde yerel seçimler öne alınacağı konuşulmaya başlanınca aynı çete, daha önce perde arkasından Beykoz’u karıştırmak için dedikodu yaymaya çalıştılar ama tutmadı…

Bu siyasi yamyamlar yine arka planda dedikodu üretmeye başladılar. Beykoz Belediyesi’ni eleştirirken iftira atmaktan geri kalmayan bu çeteye benim tanıdığım Çelikbilek pabuç bırakmaz!

Kutlu dava için ömrünü veren ve Beykoz Belediye Başkanlığı yaptığı 9,5 yıl içinde bir kuruşun bile hesabını yapan Çelikbilek, görevini tamamlarken, bu davanın lideri AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kendisi gibi dürüst insanları rapor edeceğinden hiç şüphem yok.

Haa; birde işin nasip tarafı var, bir bakmışın yeni dönemde de Çelikbilek’le devam kararı alınmış..

Bu işler nasip kısmet işi, siyaset çetesi ne kadar uğraşırsa uğraşsın; “Kaderin üstünde bir kader vardır”

 

İlginizi çekebilir

ALGI OPERASYONCULARI

ALGI OPERASYONCULARI

selyus