Ana Sayfa Uncategorized 16 Mart 2018 3123

Başkan Erdem, doktorlar ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, Ortadağ Sosyal Tesisleri’nde doktorlar ve sağlık çalışanları ile yemekli toplantıda bir araya gelen Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, doktor, hemşire ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Başkanı Erdem, sağlık çalışanlarının, insanların yararına için çalıştıklarını belirterek, kendisini ‘insana hizmet’ ilkesiyle mesleğine adamış sağlık çalışanlarının kutsal bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Başkan İsmail Erdem, konuşmasında göreve geldikleri günden bu yana ilçemizde sağlık alanında çok önemli yatırımlara imza attıklarını belirterek ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Konuşmasının sonunda insan sağlığı için gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayan Başkan Erdem, “İnsan sağlığı için harcanan mesainin en mukaddes zaman dilimlerinden olduğu inancıyla, daha sağlıklı toplum için emeği geçen doktorlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını gönülden kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

selyus