Ana Sayfa Uncategorized 31 Temmuz 2018 1901

Beykoz Belediyesi’nin hedefi Avrupa

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, “Hedef illaki Avrupa ligleri. Yöneticiler olarak gerekeni yapmak boynumuzun borcu. Hepinize başarılar ve iyi bir sezon diliyorum.” dedi.

Beykoz Belediyesi’nde yapılan imza törenine, Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar, Antrenörler Mesut Ilgın ve Akın Yenigün, Alt Yapı Antrenörü Çetin Tiryaki, Menajer Cengiz Hatırnaz, kulüp yöneticileri ve sporcular katıldı.

“HEDEFİMİZ AVRUPA LİGLERİ”

İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Salim Öztürk, Beykoz Belediyesi Spor Kulübü’nün sadece hentbolda değil, diğer branşlar da ilçeye hizmet eden bir kulüp olduğunu vurgulayarak:  “Hentbol Takımının süper ligde mücadele etmesi Beykoz için büyük bir avantaj. Hentbol sporu gençler için bir uğraş ve önlerinde sizler gibi örnek sporcuların olması onları bu spora yaklaştırıyor. Geçen yıl kupayı alamasak da ligi istediğimiz yerde tamamladık. Bu sezon inşallah takıma yeni gelen arkadaşlarla birlikte daha güçlü şekilde Türkiye Ligi’nde istediğimiz yere ulaşırız. Hedef illaki Avrupa ligleri. Yöneticiler olarak gerekeni yapmak boynumuzun borcu. Hepinize başarılar ve iyi bir sezon diliyorum.” dedi.

“TÜRK HENTBOLÜ’NDE MARKA OLACAĞIZ”

Kulüp Antrenörü Akın Yenigün ise: “Belediyemizin desteğiyle Türk hentbolünde marka olma yolunca çok önemli bir yol kat ettik. Ligdeki bütün takımların bulunmak istediği bir noktaya geldik. Hiçbir zaman yenilgiyi kabul etmeyen, hep yukarıyı zorlayan bir takımız. Alt yapı ve sosyal alanlardaki çalışmalarımız da bu yıl yoğun olarak sürecek. Tüm takıma iyi bir sezon diliyor, bize verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek ve Kulüp Başkanımız Salim Öztürk’e çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Altyapı antrenörü Çetin Tiryaki de takımın ligde güçlü ve kalıcı olması için alt yapı çalışmalarına önem verdiklerini vurgulayarak, çocuklara yönelik mini hentbol şenliği ve okullarda yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Konuşmaları arıdan hentbolcular sözleşmelerini imzaladı.

selyus