Ana Sayfa Uncategorized 27 Temmuz 2018 2369

Üsküdar buluşmalarıyla komşuluk daha da güçleniyor

Üsküdar Belediyesi akşam çayı buluşmalarımızın bu seferki adresi Sultantepe Mahallesi Yavuz Gökmen Parkı oldu. Başkan Türkmen, parkta Üsküdarlılarla buluşarak komşuluğu yeniden canlanmasına vesile oluyor.

Yüzlerce mahalle sakininin katıldığı program çay, simit ve peynir ikramıyla başladı. Çocuklara yönelik kurulan masalarda mangala, satranç gibi zeka oyunlarının da öğretildiği buluşmada Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen konuşmasında “Üsküdar’ımızda 300 küsür parkımız var. Sadece son 2 yılda 50 yeni park açtık. Şimdi de siz değerli hemşehrilerimizle bu güzel parklarda çay eşliğinde buluşuyoruz. Hoşgeldiniz” dedi.

Üsküdar metrosunun 17 Ağustos’ta Çekmeköy’e kadar olan kısmının da açılacağı müjdesini veren Başkan Türkmen İstanbul’daki 4 ana meydandan biri olan Üsküdar Meydanı’nın da çok yakında tam manasıyla açılacağını ve sahilin nefes alacağını belirtti.

 

Müzik ve palyaçolar eşliğinde parkta doyasıya eğlenen çocuklara yönelik pamuk helva ve patlamış mısır ikramının da yapıldığı program mahalle sakinlerinin Başkan Hilmi Türkmen’le baş başa sohbetiyle sona erdi.

selyus